BEYKOZ BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT

Başkanın Mesajı

Sevgili Hemşehrilerim,
 
Yeni bir yılın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. 2024, umutlarımızı, hayallerimizi ve hedeflerimizi yeniden şekillendirdiğimiz bir başlangıç noktası olarak karşımızda duruyor. Bu yıl da, geçmişin deneyimleriyle şekillenen tecrübemizi, geleceğe yönelik enerjimiz ve hevesimizle birleştireceğiz.
 
Beykoz’u kültür sanatın merkezi haline getirmek amacıyla başlattığımız projelerimizin üzerine yenilerini ekleyerek, ilçemizin sosyal ve kültürel zenginliğini daha da artırmaya odaklandık. Böylelikle hem fiziki gelişim hem de kültürel çeşitlilik açısından, ilçemizi bir mozaik gibi işlemeye devam ediyoruz.
 
Doğal güzellikleriyle ünlü ilçemizde, kültür ve sanat etkinliklerimizi daha da genişleterek bu güzel kış mevsiminde içinizi ısıtacak programlar planladık. Her yaştan insanımıza hitap eden, zengin ve kapsamlı bir kültür-sanat takvimini sizler için hazırladık.
 
Sizler için çocuklardan yetişkinlere, herkese yönelik tiyatro gösterileri, özel söyleşiler, gençlerin yeteneklerini önceleyen programlar, okuma atölyeleri ve çeşitli sanatsal faaliyetler planladık. Edebiyat sohbetleri, müzik dinletileri ve sanat atölyeleri ile ilçemizin kültürel hayatını renklendirmeye devam edeceğiz. 
 
Sanatın birleştirici gücüyle, siz değerli hemşehrilerimle bu etkinliklerde buluşmayı dört gözle bekliyorum.

© 2024 Beykoz Belediyesi.Tüm hakları Saklıdır.