BEYKOZ BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Bilet Alabilirim?
Öncelikle TC kimlik numarası ve cep telefonu numarasıyla sisteme üye olmanız gerekmektedir.
Ardından https://kultursanat.beykoz.bel.tr sitemize giriş yaptıktan sonra istediğiniz etkinliği ve seans saatini seçerek bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Üye Olabilirim?
https://kultursanat.beykoz.bel.tr sitemize giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Üye Ol butonunu seçip TC kimlik ve telefon numaralarınız ile kayıt olabilirsiniz.

Web Sitesi Üzerinden Aldığım Biletleri Nasıl Kontrol Edebilirim?
Üyelik girişi yaptıktan sonra sağ üst panelde bulunan “Biletlerim” kısmından etkinlik kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Parolamı Nasıl Değiştirebilirim?
Üyelik girişi yaptıktan sonra sağ üst panelde bulunan ''Parola Değiştir'' kısmından parolanızı değiştirebilirsiniz.

Profil Bilgilerimi Nasıl Görüntüleyebilirim?
Üyelik girişi yaptıktan sonra sağ üst panelde bulunan “Profil” kısmından bilgilerinizi görebilir, aktif bilgilerinizin girişini yapabilirsiniz.

Bir Etkinlik İçin En Fazla Kaç Bilet Alabilirim?
Her üye bir etkinlik seansı için en fazla 10 bilet alabilir.

Bilet Alacağım Her Koltuk İçin Sadece Bir TC Kimlik Numarası İle İşlem Yapabilir miyim?
Hayır, bilet alacağınız her koltuk için etkinliğe katılım sağlayacak kişinin TC kimlik numarasının girilmesi zorunludur.

Etkinliklere Katılım İçin Yaş Sınırlaması Var mı?
Evet, etkinlik katılımları için yaş sınırlaması uygulanmaktadır. Çocuk tiyatroları ve sinemalarına 3+ yaş ve üzeri, yetişkin tiyatrolarına 12+ yaş ve üzeri katılım sağlayabilmektedir. Ayrıca çocuk etkinliklerine yetişkin kişiler tek bilet alamamaktadır. Çocuk tiyatro ve sinemaları için en az bir adet 3+ yaş çocuk için bilet alımı sağlanmalıdır.

Bilet İptali Yapabilir miyim?
Evet, sisteme giriş yaptıktan sonra biletlerinizi yönetebileceğiniz "Biletlerim" kısmından etkinliğe son 4 saat kala bilet iptali yapabilirsiniz. İptal etmek istediğiniz biletleri işaretleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İptal edilen tutar, hesabınıza para puanı olarak iade edilecektir.

Birden Fazla Etkinlik İçin Bilet Alabilir miyim?
Birden fazla etkinlik için bilet alabilirsiniz.

Şikâyet veya öneri için 444 6 661 telefon numaramızdan ya da 444 666 1 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

© 2024 Beykoz Belediyesi.Tüm hakları Saklıdır.