BEYKOZ BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT

Başkanın Mesajı

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM,

Yeni bir yıla “Merhaba” dedik. Her yeni şey, içinde barındırdığı dinamik ruhuyla birlikte gelir. Biz de 2022 hedeflerimizi, yeni yılın dinamik ruhu ve tazeliğiyle planladık.
 
Geçtiğimiz yıl başladığımız projelerimize aynı coşkuyla devam edecek, geçmiş ile yeninin tecrübe ve heyecanını yoğurarak Beykoz’umuzu hem kültürel hem de fiziki olarak bir dantel gibi işlemeyi sürdüreceğiz.
 
İstanbul Boğazı’na kar ve yağmur yağışının eşsiz manzarasını kalbinde yaşayan ilçemizde, kış mevsiminin en güzel günlerini yaşıyoruz. Bu doğal güzellik içinde, kültür-sanat faaliyetlerimizi çeşitlendirerek sunmaya devam ediyoruz. Bu ay da her yaş grubuna, ilgiye ve zevke hitap edebilecek eksiksiz bir program hazırlamaya odaklandık.
 
Yeni yılın ilk ayını, sayısı 60’ı bulan kültür sanat etkinlikleriyle geçirecek olmanın mutluluğu içindeyiz. Çocuk ve yetişkin tiyatrolarına bu aydan itibaren sinemayı da ekledik. Çocuklar ve yetişkinler için özenle seçilmiş filmlere de programımızda yer veriyoruz. Söyleşiler, edebiyatımızın şiir, öykü, roman türlerinde uzman isimlerinden değerlendirmeler ve dinletiler gibi pek çok alanı aynı anda kucaklayan bir kültür sanat programını sizlerle buluşturuyoruz.
 
Siz kıymetli Beykozlularla, sanatın güzelleştiren gücünde, kültür-sanat etkinliklerimizde buluşmak dileğiyle…

MURAT AYDIN
BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI

© 2023 Beykoz Belediyesi.Tüm hakları Saklıdır.